Najnowsze wpisy na blogu
WIN - Ilona Anczarska | Szkolenia
16078
page-template-default,page,page-id-16078,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Szkolenia

Realizuję szkolenia i warsztaty wpływające na zmianę w obszarach wiedzy, umiejętności i postaw. Projektuję je po zapoznaniu się z potrzebami i specyfiką Klienta, uwzględniając specyficzne dla organizacji działania wdrożeniowe, niezbędne do uzyskania zamierzonego rezultatu.

Zajęcia są prowadzone interaktywnymi metodami warsztatowymi z użyciem kamery, licencjonowanych gier, ćwiczeń i kwestionariuszy inspirujących do zmian. Programy są zawsze dostosowywane do specyfiki organizacji.

Staram się dbać o efektywność szkolenia dla dobra Klientów – zleceniodawcy i uczestników, a także swojego – wpis na blogu o osobistym podejściu do ROI.

Referencje udostępniam na życzenie.

DLA MENEDŻERÓW

DLA MENEDŻERÓW

rekrutacja pracowników, zarządzanie zespołem, uruchamianie kreatywności i synergii zespołowej, rozmowy oceniające, komunikacja menedżerska, zarządzanie w procesie zmiany, zarządzanie jakością obsługi Klienta.

DLA PRACOWNIKÓW FRONT LINE

DLA PRACOWNIKÓW FRONT LINE

profesjonalna obsługa klienta; wdrażanie standardów obsługi klienta; trening reagowania w trudnych sytuacjach; budowanie wizerunku firmy i zwiększenie wskaźników sprzedażowych poprzez bezpośredni kontakt z klientem.

DLA TRENERÓW

DLA TRENERÓW

„ABC” trenera; reagowanie w trudnych sytuacjach; realizowanie celów biznesowych podczas szkoleń; trener jako konsultant w biznesie; trener jako projektant szkoleń; szkolenia typu TTT dostarczające nowy know-how; weryfikacja umiejętności trenerskich; wprowadzenie standardów pracy trenera, superwizje.

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA

asertywna komunikacja,  samoorganizacja; zarządzanie stresem; przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu; trening umiejętności komunikacyjnych; rozwój kreatywności osobistej; inteligencja emocjonalna.

EFEKTYWNOŚĆ ZESPOŁOWA

EFEKTYWNOŚĆ ZESPOŁOWA

kreatywność, współpraca zespołowa.

Zajęcia mogą być prowadzone również metodą flow, z użyciem instrumentów,  we współpracy z firmą Szkoła Rytmu.

Szczegółowe oferty piszę po uzyskaniu informacji na temat potrzeb rozwojowych określonej grupy docelowej. W odpowiedzi na pojawiające się zapotrzebowania tworzę nowe programy, bazując na współczesnych teoriach oraz własnym know-how.